Основним завданням «БІСС Дистриб’юшн» є просування на ринок України останніх досягнень в області систем пожежної безпеки з метою забезпечення своїх клієнтів високоякісною продукцією.

 

Ми здійснюємо прямі поставки обладнання від провідного виробника систем пожежної сигналізації та дозиметричного обладнання Polon-Alfa.

 


Компанія «БІСС Дистриб’юшн» – ексклюзивний дистриб’ютор в Україні продукції Polon-Alfa.

Наша діяльність спрямована на комплексне вирішення всіх питань при підборі обладнання та побудові систем пожежної сигналізації. Висококваліфіковані фахівці «БІСС Дистриб’юшн» – це ваші професійні консультанти, які мають досвід роботи з впровадження комплексних систем будь-якого рівня складності, готові надати Вам потрібну інформацію, здійснити сервісне обслуговування, надати технічну підтримку.

 

Об’єкти, на яких встановлено наше обладнання для систем безпеки, розташовані по всій Україні. Більш детально ви можете ознайомитись в розділі «Наші об’єкти».

 

Наша політика спрямована на активну співпрацю і індивідуальний підхід до замовника, це підтверджує велика кількість клієнтів і довготривалі ділові відносини з ними.

 

Наша компанія також є учасником Української федерації індустрії безпеки (УФІБ).

 

Ми зацікавлені в розширенні бізнесу в регіонах і створенні тісних партнерських взаємовідносин з організаціями, які проектують і встановлюють системи пожежної сигналізації та пожежогасіння, а також в довгостроковому взаємовигідному співробітництві для спільного розвитку.

 

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:
  • Наявність на складі основного обладнання;
  • Оперативність обробки замовлень;
  • Гнучку систему знижок;
  • Допомогу в підборі обладнання;
  • Можливість безкоштовної доставки вантажів;
  • Технічну підтримку та сервісне обслуговування;
  • Довготривале та взаємовигідне співробітництво.

 

На нашому сайті Ви можете подати запит консультації менеджера, заповнивши форму зворотного зв’язку, задати питання або отримати зворотній дзвінок.

Навіть найскладніші технології ми зробимо для Вас простими у використанні!