Biss Distribution надає клієнтам такі види послуг:

  • гарантійне обслуговування обладнання і пристроїв систем безпеки, придбаних у «БІСС Дистриб’юшн» – тривалість гарантійного обслуговування 1 рік;
  • навчальні семінари для своїх клієнтів і партнерів, сертифікація фахівців;
  • забезпечення необхідними технічними та рекламними матеріалами, надання демонстраційних зразків обладнання, документів;
  • експертиза несправностей, ремонт обладнання і пристроїв.

Поставляючи обладнання для систем пожежної сигналізації і здійснюючи їх технічну підтримку, «БІСС Дистриб’юшн» прагне перетворити свої відносини з клієнтом в довготривалі і партнерські. Для цього наші технічні фахівці досконально вивчили всі деталі і особливості систем, вимоги замовників до сучасного обладнання, що, в кінцевому підсумку, допомагає нам найбільш якісно і оперативно обслуговувати клієнтів.

Поставки обладнання здійснюються виключно після передоплати на р/р “Бісс Дистриб’юшн”, терміни становлять до 30 робочих днів (45 календарних днів). Також хочемо звернути вашу увагу, що все обладнання проходить процес виготовлення і сертифікації на виробництві, спеціально для роботи в зазначеному регіоні поставки, це означає що обладнання, куплене за межами України не буде функціонувати з системами, які були офіційно ввезені нами в країну.

Якщо ви замовили малий об’єм обладнання і його не виявилося на складі, то термін поставки може збільшиться, в зв’язку з додаванням вашого замовлення до більших поставок.