Biss Distribution на правах ексклюзивного дистриб’ютора обладнання POLON-ALFA, зосереджує всі свої зусилля на досягненні основної мети компанії – просування високоякісної продукції для повної задоволеності клієнтів.

Обладнання, що поставляється нами захищає життя і майно людей, а також виробник постійно вдосконалює свої продукти і методи їх виробництва.

Система забезпечення якості ISO 9001, впроваджена майже двадцять років тому, гарантує високу якість всіх вироблених систем пожежної сигналізації та дозиметричного обладнання. Професіоналізм і знання, підкріплені багаторічним досвідом, в поєднанні з сучасними технологіями роблять всі пристрої компанії POLON-ALFA, успішно пройденими в процесі сертифікації на відповідність європейським стандартам в органах по сертифікації в Європейському Союзі.

Компанія надає 5-річний гарантійний термін експлуатації на всю вироблену продукцію і забезпечує довгострокове виготовлення і поставку запасних частин.

Компанія POLON-ALFA отримувала «Золоті медалі» на Міжнародній ярмарці безпеки SECUREX і «Європейські медалі BCC», які є найкращим доказом того, що обладнання відповідає найвищим стандартам якості, надійності, і є дуже затребуваним і оціненим замовниками в Європейському Союзі.